Reklam
Reklam
$ DOLAR → Alış: 4,03 / Satış: 4,05
€ EURO → Alış: 4,96 / Satış: 4,98

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Hayatınızda önem verdiğiniz biri ile birlikte güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Bu kişi ortaklık yürütmeyi istediğiniz bir kişi olabilir. Özel hayatınızda ise beraber olmayı çok arzuladığınız, hayallerinizi süsleyen kişi olabilir. Kısaca şöyle söylemek gerekirse, yaşamınızı renklendiren bir kişi hayatınıza sihirli bir değnekle dokunuyor olacaktır.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Hedeflerinizi ve yaşamınızı güzelleştirmek için atacağınız adımlarda öncelikle kendisine güvendiğiniz kişilerden destek almalı ve onların engin tecrübelerinden yararlanmalısınız. Bu noktada sosyal çevre bağlantılarınızı daha güçlü tutmak hedeflerinize ulaşmanız açısından size büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Özel ilişkilerde ise derinleşme ve tutkunun giderek arttığı bir süreç.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Duygusal anlamda kendinizi biraz kontrolsüz ve darmadağın hissedebilirsiniz. Zihninizi toplamakta zorlanabilir bir konuya odaklanmakta güçlük yaşayabilirsiniz. Ancak bu duyguları kontrol etmeye başladığınız andan itibaren ilişkilerinizde yakaladığınız denge sayesinde sağlıklı kararlar verebileceksiniz. Özellikle bu gibi durumlarda büyük kararlar almaktan çekinmelisiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Geçmişten bugüne kadar gelen konuların ilişkilerinizde kıskançlık boyutuna kadar çıkmamasına dikkat etmelisiniz. Bu gibi durumlar yaşamak istemiyorsanız partnerinize karşı daha açık olabilirsiniz. Sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizde de sizi yoran ve anlaşılmadığınızı düşündüğünüz bazı olaylar deneyimleyemek size bambaşka kararlar aldırabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

İlişkilerinizde karşı taraftan görmüş olduğunuz baskılara karşı mücadeleci bir tavır içerisinde olmayın. Her zamanki gibi denge unsurunu yakalayın. Partnerinizin umursamaz tavrının sizi yormasına müsaade etmeden bazı konularda ona karşı daha açıklayıcı olun. Ona kendisini değiştirmesi için biraz daha zaman tanıyabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Kendinizi ispatlama ve kanıtlama mücadelesine girebilir, rekabet ortamı içerisinde bulunabilirsiniz. Hayat nefes almak ve bir bisiklete binmek gibidir, pedalı çevirmeye devam ettiğin sürece düşmez ve nefes aldığın sürece de yaşamaya devam edersin. Hedeflerinin peşinden git.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Aşk ve ilişkilerden yana romantik duygular hissedebilir, partnerine daha yakın olmak isteyebilirsin. Hatta onunla ufak bir seyahat planı dahi yapabilirsin. Bu ikiniz için de iyi gelecektir. Bazen yaşam içindeki koşturmaya biraz ara vermek ve hayatın keyifli yanlarını görmeye çalışmak gereklidir. Sizin de ihtiyacınız tam da bu yöndedir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Aklınızı ve kalbinizi biraz sakinleştirin. Neden işler istediğiniz gibi gitmiyor diye sorgulamayın. Tam tersine fırsatlar, engel sandığınız olayların içinde yer alıyor olabilir. Bunu bir de bu gözle düşünün. Eğer yaşamını değiştirmek istiyorsan bunu senin için kimse yapmaz. Gerçekten istiyorsan her şeyi başarabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Yurt dışı, ticaret, eğitim ve pazarlama ya da medya ile ilgili işleriniz var ise bu konuda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. İnandıklarını sorgulama. İnanç yaşamın gücüdür. İnançlarını tanı ve zayıflatanları bırak. Seni güçlendirenlerin yanında ol.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Hayatın her bir evresi yaşam için yeni tecrübeler ve dersler içerir. Yaşadığınız sürece her zaman öğrenecek yeni şeyler vardır. Bugün çevrene karşı daha anlayışlı ve nazik olman, yeni insanlar kazanman anlamına gelecektir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Bugün yeni bir şeyler öğrenmeyi deneyin ve geçmişteki sorunlarınızdan sadece ders çıkarmaya bakın. Neden yaşadığınızı sorgulamaktansa bu sıkıntının içinde nasıl bir ders almam gerekiyordu? Diye kendinize bir sorun. Deneyim size şimdi ne yapmanız gerektiğini söyler. Sürekli geçmiş sıkıntınızı düşünerek dertlenmek ise size hiçbir şey kazandırmayacaktır.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Anlatmak istediklerinizi karşı tarafa net bir şekilde ifade etmelisiniz. İletişimsel anlamda bazı problemlerin üstesinden gelmeniz burada atlatmanız gereken krizleri nasıl yorumladığınıza bağlıdır. Farklı bir sonuç almak istiyorsanız farklı bir şey yapın. Aynı şeyleri yaparak yine aynı sonuçları elde edersiniz.