$ DOLAR → Alış: 19,00 / Satış: 19,08
€ EURO → Alış: 20,49 / Satış: 20,57

Cumhuriyet Ortaokulu’nda Elevli rekoru !

Cumhuriyet Ortaokulu’nda Elevli rekoru !
  • 23.10.2017
  • 2.400 kez okundu

Tirebolulu genç esnaflardan Okan Elevli, Cumhuriyet Ortaokulu’nda uzun yıllardır yaptığı Okul Aile Birliği Başkanlığı göreviyle Türkiye’de rekora koşuyor. Tirebolu’nun gözde eğitim yuvalarından Cumhuriyet Ortaokulu’nda daha önce aralıklı olarak 5 dönem Okul Aile Birliği Başkanlığı yapan ve söz konusu okulun ayrılmaz parçalarından biri haline gelen Elevli, 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı başında bir kez daha aynı göreve seçilerek, alanında rekor kırdı.
Tirebolu Cumhuriyet Ortaokulu’nda 11 Ekim Çarşamba günü yapılan Okul Aile Birliği toplantısında velilerin yoğun ilgisine mazhar olan eğitim gönüllüsü Elevli, 6’ncı kez başkanlığa getirilirken; bu alanda Türkiye’de belki de rekortmenliğin tek adayı konumunda.
İş ve siyaset hayatının yanı sıra eğitime büyük önem veren ve 6’ncı kez Okul Aile Birliği Başkanı olduğu Cumhuriyet Ortaokulu ile adeta özdeşleşen Elevli’nin değişmeyen bir sloganı var: “Herşey Tirebolu için, herşey Cumhuriyet Ortaokulu için ve herşey eğitim için.”
Alanında kırdığı rekorla tüm dikkatleri üzerine çeken Okan Elevli’nin, başkanı olduğu Cumhuriyet Ortaokulu Okul Aile Birliği’nde bu yılki Yönetim Kurulu; Gülden Akkaya (Başkan Yardımcısı), Fatma Kayıkçı (Sekreter), Serdar Sarı (Muhasip) ve Aynur Durmuşoğlu’ndan oluştu.
Öte yandan, Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Fahrettin Sarı, okullarında 6’ncı kez Aile Birliği Başkanlığına seçilen Okan Elevli ile büyük gurur duyduklarını belirterek, “Okan başkan bizim herşeyimiz. Cumhuriyet Ortaokulu olarak kendisiyle her zaman gurur duyuyoruz. Allah, bütün okullarımıza onun gibi bir Aile Birliği Başkanı nasip etsin” şeklinde ifadeler kullanırken; Elevli başkan da, yeni dönem için okul müdürü Sarı’ya ve tüm öğretmenlere başarılar diledi. Biz de rekortmen başkan Elevli ile yönetici arkadaşlarını tebrik ediyor ve yeni dönem için kendilerine üstün başarılar diliyoruz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ