$ DOLAR → Alış: 18,78 / Satış: 18,86
€ EURO → Alış: 20,50 / Satış: 20,58

Ak Parti İlçe Teşkilatı, dur durak bilmiyor

Ak Parti İlçe  Teşkilatı,  dur durak  bilmiyor
  • 14.04.2018
  • 2.010 kez okundu

İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya başkanlığındaki Tirebolu Ak Parti İlçe Teşkilatı, köy köy dolaşarak vatandaşların ve köylerin sorunlarıyla ilgili istişareler yapıyor.

Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak’ın da katılımıyla son ziyaretlerini ilçenin batı yakasındaki Ortaköy, Yalç ve Yılgın Köyüne yapan Ak Parti İlçe Teşkilatı, ilgili köy muhtarlarıyla da buluşarak, bilgi alış-verişinde bulundu.
2 Nisan Pazartesi akşamı Belediye Başkanı Karabıçak ile İl Genel Meclisi Üyeleri Halil Aydın ve Ömer Hıdır’ın da yer valdığı kalabalık bir heyetle önce Ortaköyü ziyaret eden Ak Parti İlçe Başkanı Durmuşkaya ve Yönetim Kurulu üyeleri, köy muhtarı Nazmi Gedik’ten bilgi aldılar. Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erhan Demiral’ın da hazır bulunduğu heyet, daha sonra Yalç Köyüne geçerek, vatandaşlarla biraraya gelip, sorunlarıyla ilgili istişareler yaptı.
Köylerin alt ve üst yapı sorunlarıyla ilgili yapılan ve yapılacak çalışmaları yerinde değerlendirdiklerini bildiren Ak Parti İlçe Başkanı Durmuşkaya, beraberindeki heyetle Yalç Köyündeki ziyaretten sonra Yılgın Köyüne giderek, köy muhtarı Salih Aydın ve vatandaşlarla görüşerek, karşılıklı bilgi alış-verişinde bulundular. İlçe Başkanı Durmuşkaya, köy ziyaretlerine devam edeceklerini bildirerek, “Köylerimizin ve vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde görüp, çözüm yollarını hep birlikte arayacağız. Bizim amacımız vatandaşa hizmet etmek ve mevcut sorunlarımıza çözüm yolu bulmaktır” dedi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ