$ DOLAR → Alış: 18,78 / Satış: 18,86
€ EURO → Alış: 20,50 / Satış: 20,58

Kadın Kolları’nın yeni başkanı Aydın!

Kadın  Kolları’nın  yeni  başkanı  Aydın!
  • 24.04.2018
  • 2.207 kez okundu

Tirebolu Ak Parti Kadın Kolları’nın 5’nci olağan kongresi geniş bir katılımla yapıldı ve Güllü Aydın başkanlığa getirildi.11 Nisan Çarşam-ba günü Tirebolu Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleşen kongreye Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak ile Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya ve Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Pir’de katıldı.

Ak Partili bayanların yoğun ilgi gösterdiği kongrede, birer konuşma yapan Belediye Başkanı Karabıçak ile İlçe Başkanı Durmuşkaya, ilçede gerçekleşen çalışmalardan bahsederek, kadınların siyasetteki yerinden ve öneminden söz ettiler. Kadınların aktif siyasetteki rolünün önemine değinen her iki başkan da, önümüzdeki seçim sürecinde bayanların daha aktif olmaları gerektiğini savunarak, Kadın Kollarında geçmiş dönemlerde görev yapanlara da teşekkür ettiler. Bu arada, bir önceki dönem Ak Parti Kadın Kollarında görev yapan eski başkan Rabia Ök’e de özel teşekkürlerini ileten Belediye Başkanı Karabıçak ve İlçe Başkanı Durmuşkaya, eski başkana partiye hizmetlerinden dolayı plaket verdiler.
Tirebolu Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığına getirilen Aydın, kongre sonunda yaptığı konuşmada herkese teşekkür ederek, yeni Yönetim Kurulu olarak Tirebolu’ya ve partiye daha iyi hizmetler vermek için canla-başla çalışacaklarını söyledi. Aydın’ın Yönetim Kurulu listesinde şu isimler yer alıyor: Kübra İmamoğlu, Songül Oral, Ayşe Abanoz, Huriye Aydın, Dilek Dursun, Yasemin Köse, Esma Bilge, Ayşe Başar, Hacer Kirman, Serpil Yamak, Zelfi Güldalı, Bilge Karapıçak, Serap İmamoğlu ve Saadet Perçin. Kong-rede ayrıca, Tirebolu Ak Parti Kadın Kolları’nın 42 kişiden oluşan İl Delegeleri de belli oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ