$ DOLAR → Alış: 18,78 / Satış: 18,86
€ EURO → Alış: 20,50 / Satış: 20,58

Ak Partili adaylardan Tirebolu’ya ziyaret !

Ak Partili  adaylardan Tirebolu’ya ziyaret !
  • 31.05.2018
  • 2.090 kez okundu

Giresun’da Ak Parti’den milletvekilliği için aday gösterilen 4 isim, beraberlerinde İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu olduğu halde, sıcağı sıcağına ilçeleri dolaşarak, parti teşkilatlarını ziyarete başladılar.
Listelerin açıklanmasıyla birlikte partilerin adayları netleşirken, Ak Parti’de Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Giresun yerine İstanbul’dan aday gösterildi. Ak Parti’nin listesi sürpriz olarak gösterilirken; daha önce listeye girmeleri beklenen Mürşit Gürel ile Mehmet Geldi, Ercan Türk ve Metin Küçük gibi isimler listeye giremediler. Ak Parti’de ilk sırada Milletvekili Cemal Öztürk, ikinci sırada Bulancak eski Belediye Başkanı Kadir Aydın, üçüncü sırada Milletvekili Sabri Öztürk ve dördüncü sırada ise mimar Serdar Demirkan yer aldı.
Giresun’dan milletvekilliği için aday gösterilen isimler, 22 Mayıs Salı günü sıcağı sıcağına ilçe teşkilatlarını ziyarete başladılar. İlçe ziyaretleri sırasında Yağlıdere ve Espiye’den sonra Tirebolu’ya gelen Ak Partili adayları; Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, İl Genel Meclisi Üyeleri ve İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya birlikte karşıladılar. Tirebolu’daki Ak Parti İlçe binasında il ve ilçe yöneticileriyle bir araya gelen adaylar, 24 Haziran seçimlerinde Tirebolu’ya güvendiklerini ve Tirebolu halkından destek beklediklerini ifade ederek, “Yolumuza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Hep birlikte tüm teşkilatlar el ele verip, Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi, Giresun’da da en iyi sonucu almaya çalışacağız” şeklinde konuştular.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ