$ DOLAR → Alış: 18,78 / Satış: 18,86
€ EURO → Alış: 20,50 / Satış: 20,58

Tirebolu Ak kadro, saha çalışmalarını yoğunlaştırdı !

Tirebolu Ak kadro, saha  çalışmalarını yoğunlaştırdı !
  • 07.06.2018
  • 1.963 kez okundu

Tirebolu Ak Parti İlçe Teşkilatı, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri için sahaya en erken inen teşkilat olurken; çalışmalar tam kadro halinde sürdürülüyor. İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya nezaretindeki saha çalışmalarına Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak’da bizzat eşlik ediyor.
Ak Parti İlçe Teşki-latı’nın saha çalışma-larını yoğunlaştırdığını bildiren İlçe Başkanı Durmuşkaya, 24 Haziran’daki seçimlerin kendileri ve Türkiye için çok önemli olduğunu belirterek, “Biz, Tirebolu Teşkilatı olarak işin bilincindeyiz. 24 Haziran’da yeni yönetim sisteminin hayata geçmesiyle Türkiye’nin ufku daha da açılacak ve millet olarak şahlanacağız. Çocuklarımız ve geleceğimiz adına projeci olan, Türkiye’ye ufuk açan, özgürlükler alanında ciddi mesafeler kateden bir liderimiz var.

Önümüzdeki seçimlerden daha da güçlenerek çıkmalıyız. Biz diyoruz ki, güçlü hükümet, güçlü meclis ve güçlü Türkiye. İşte biz bu yüzden; şimdi vakit Tirebolu vakti, şimdi vakit Giresun vakti ve şimdi vakit Türkiye vakti diyoruz” dedi ve 24 Haziran’da Tirebolu’da en iyi sonucu alacaklarını sözlerine ekledi.
Öte yandan, Tirebolu İlçe Teşkilatı, saha çalışmalarının yanı sıra sosyal ve kültürel etkinliklere katılıp, esnaf ziyaretleri de yapıyor. İlçe Teşkilatının, SKM Başkanlığınca planlanan takvime göre saha çalışmalarını gerçekleştirdiği ifade edilirken; söz konusu tüm çalışma ve ziyaretlere Belediye Başkanı ile İlçe Başkanının yanı sıra; İl Genel Meclis Üyeleri, Gençlik ve Kadın Kolları Başkanı, Belediye Meclis üyeleri, Yönetim Kurulu üyeleriyle köy ve mahalle temsilcileri de katılıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ