$ DOLAR → Alış: 18,78 / Satış: 18,86
€ EURO → Alış: 20,50 / Satış: 20,58

Giresun Tercüme Ofisi

Giresun Tercüme Ofisi
  • 24.07.2018
  • 1.862 kez okundu

Giresun tercüme ofisi, tüm tercüme işlerini uzman bir şekilde ofisimizde sizler için hizmet vermekteyiz. Tercüme ofisimizde sizlere uzman ve yeminli tercüme hizmeti veriyoruz. Firmamız noter onaylı olmakta olup firmamızda bulunmakta olan tüm tercüme işleri gizlilik ve güvenliğe uygun olarak tasarlanmış olup bu alanda daima sizlere disiplinli bir çalışma yürütmektedir. Özellik büyük yerlerde büyük şehirlerde bu çeviri işleri oldukça yaygın bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Türkiye de birçok tercüme hizmeti veren yerler olsa da firmamızda gerçekleşmekte olan tüm hizmetler daima güvenli bir şekilde olmaktadır. Tercüme ofislerinde verilmekte olan hizmetlerimizden birisi de yeminli tercüme hizmetleri olmaktadır. Firmamızda 60’dan fazla dil çevirisi gerçekleştirilmekte olup bu alanda öncü olmak için hizmetlerimizde daima kaliteye önem vermekteyiz. Sizler için hazırlamış olduğumuz tercüme hizmetleri tamamen kalite ve güven içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Yazılı, sözlü ya da simultane tarzı tüm çevirilerde en iyi hizmeti vererek özellikle Protranslate hizmeti ile bu alanda sizler için kendimizi daha da geliştirmek için uğraşmaktayız. Protranslate adı verilen platformumuz size online tercüme hizmeti vererek çok kolay bir şekilde bize ulaşmanız sağlanmaktadır. Giresun tercüme ofisi hizmetimizde aynı o platform gibi gerçek hayatta size tercümanlığın kalitesini sunmak için var olmaktadır.

Noter Onaylı Tercüme İşlemleri

Özel olarak firmamızda bulunmakta olan yeminli tercümanlar tarafından gerçekleştirilmekte olan tüm tercüme işlemlerimiz noter onaylı olarak büyük bir ciddiyet ve titizlik ile hazırlanmaktadır. Sizleri verilmiş olan apostil onayı gibi tüm işlemlerde kalite ile eş değer bir şekilde yürütülmektedir.

Sizlere sunduğumuz profesyonel tercüme hizmeti sayesinde hukuk, sağlık ya da herhangi bir konuda daima istekleriniz doğrultusunda üstün bir tercüme işlemi gerçekleştiriyor ve isteklerinizi en kısa zamanda karşılamak için uzmanca çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sadece tercüme değil editörlük alanında da yanınızda yer alarak size metin bütünlüğü konularda da yardım ediyoruz. Bilindiği gibi bir tercüme işinde önemli olan çevirmek değil önemli olan dil bilgisi kurallarını dahi Türkçe diliymiş gibi kullanabilmektir. Bizde Giresun tercüme ofisi olarak tercümanlığı Türkçe gibi sizlere yansıtmak için daima çalışmaktayız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ