$ DOLAR → Alış: 18,78 / Satış: 18,86
€ EURO → Alış: 20,50 / Satış: 20,58

Tirebolu’nun yeni Kaymakamı Yüce, göreve başladı

Tirebolu’nun yeni Kaymakamı Yüce, göreve başladı
  • 27.09.2018
  • 2.272 kez okundu

İçişleri Bakanlığı’nın son kararnamesiyle Tirebolu Kaymakamlığı’na atanan Salih Yüce, ilçeye gelerek göreve başladı. İlçemizde 17 Eylül Pazartesi günü görev başı yapan Kaymakam Yüce, ilk günden itibaren ziyaretçi akınına uğrarken; kendisi de fırsat buldukça ilçedeki bazı kurumları ziyaret etti.
Aslen Kayseri ili Pınarbaşı ilçesinden olan ve son 5 yıldır İstanbul Şile’de görev yapan Kaymakam Yüce, Tirebolu’da kurum ve kuruluş amirleriyle yakın diyaloglar kurarak güzel hizmetler yapmaya çalışacaklarını belirterek, Karadeniz’e pek yabancı olmadığını ve bir süre Ordu’da Vali Yardımcısı olarak görev yaptığını söyledi.
Evli ve 2 çocuk babası Yüce, 1987 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’ni bitirdi. Yurdun çeşitli yerlerinde görev yapan Kaymakam Yüce, meslek hayatında sırayla Evren (Ankara), Bulanık (Muş), Darende (Malatya), Malkara (Tekirdağ) ve Şile (İstanbul) ilçelerinde çalıştı. Şile’deki görevinden önce Ordu’da Vali Yardımcılığı da yapan Yüce, deneyimli bir bürokrat olup, orta derecede de İngilizce bilmektedir. Tirebolu’nun yeni Kaymakamı Yüce’ye hoşgeldiniz diyor ve kendisine üstün başarılar diliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ