$ DOLAR → Alış: 18,78 / Satış: 18,86
€ EURO → Alış: 20,50 / Satış: 20,58

Tirebolu Bezi Projesi, bir ödül daha aldı !

Tirebolu Bezi Projesi, bir ödül daha aldı !
  • 06.11.2018
  • 2.050 kez okundu

Tirebolu Belediye-si’nin, Sağlıklı Yaşam Kategorisinde katıldığı “Tirebolu Bezi Proje-si”ne bir ödül daha geldi. Sağlıklı Kentler Birliği tarafından İs-tanbul’da düzenlenen törende, Tirebolu Belediyesi’ne bir kez daha ödül verildi.
İstanbul Kadıköy Belediyesi’nde geçtiği-miz hafta sonu düzenlenen Ödül Törenine katılan Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, Tirebolu Bezi Projesiyle kazanılan ödülü Sağlıklı Kentler Birliği ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’den aldı. Tirebolu Bezi Projesiyle, 2018 yılı en iyi uygulama ödüllerinde 91 proje arasından seçilen söz konusu proje için ödüllendirilen Tirebolu Belediyesi’nin, “Sürdürülebilir Sağlıklı Yaşam İçin Üretiliyor” kategorisyile aldığı bu ödül, en çok Belediye Başkanı Karabıçak’ı mutlu ederken; ekibiyle törene katılan Karabıçak, “Projemiz ve aldığımız ödül ilçemize hayırlı-uğurlu olsun. Biz, hep Tirebolu ve halkımız için çalışıyoruz. Sağlıklı Yaşam için hayata geçirdiğimiz Tirebolu Bezi Projesiyle ilçemizi uluslararası platformlarda da tanıtıyoruz. Bu bizim için gurur verici bir gelişmedir. Bu vesileyle söz konusu projeyi hayata geçiren ekibimizi bir kez daha yürekten kutluyorum” şeklinde ifadeler kullandı.
Öte yandan, Tire-bolu Bezi Projesi’ne daha önce de İzmir’de 9 Eylül Üniversitesi ve Yaşayan Şehirler Platformu tarafından 2017 yılında “Yaşatan Şehirler” kategorisinde ödül verilmişti. Aynı projeye bu kez Sağlıklı Kentler Birliği tarafından ikinci ödül verilmiş oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ