$ DOLAR → Alış: 19,00 / Satış: 19,08
€ EURO → Alış: 20,49 / Satış: 20,57

Tirebolum Fotograf Sergisi yoğun ilgi gördü !

Tirebolum  Fotograf  Sergisi  yoğun  ilgi gördü !
  • 06.11.2018
  • 927 kez okundu

Tirebolulu Fotograf Sanatçısı ve Gazeteci Kadriye Aydın’ın Giresun’-da açtığı “TİREBOLUM” adlı Fotograf Sergisi yoğun ilgi gördü. 11 Ekim Perşembe günü Şair Can Akengin Sanat Galerisi’nde düzenlenen ser-ginin açılışını Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları yaptı.
Buram buram Tirebolu kokan ve Tirebolu’yu tanıtan serginin açılışına; Giresun Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yusufağaoğlu, Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Gürgenci, Giresun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bekir Bayram ile Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya’da katıldı. 11 Ekim Perşembe akşamı açılışı yapılan Fotograf Sergisi’nde vizyona çıkardığı resimleriyle ilgili olarak Vali Sarıfakıoğulları’na ve katılımcılara bilgiler aktaran Aydın, sergiyi onurlandıran Vali Sarıfakıoğulları’na ve diğer katılımcılara teşekkür etti.
4 gün süreyle açık kalan Tirebolum Fotograf Sergisi’nde 3’ü panoramik olmak üzere 38 fotograf görücüye çıkarıldı. Yoğun ilgi gören sergide teşhir edilen ilginç Tirebolu manzaraları katılımcılar tarafından büyük bir beğeniyle izlendi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ