$ DOLAR → Alış: 18,78 / Satış: 18,86
€ EURO → Alış: 20,50 / Satış: 20,58

Tarım ve Hayvancılık Borsası

Tarım ve Hayvancılık Borsası
  • 23.07.2019
  • 1.592 kez okundu

Türkiye tarım ve hayvancılık alanında sürekli çalışma gösteren bir ülkedir. Ancak son dönemlerde tarım ve hayvancılık işlerine eskisi gibi itina gösterilmiyor. Tarım ve hayvancılık faaliyetlerini internet ortamına taşıyan ehallmall.com adresinde, tarıma dayalı ve hayvancılıkla ilgili tüm ilanlara yer verilerek sektör canlandırılıyor. Sitede çoban, kayısı toplayıcı, elma dikici, kayısı yetiştirici, bakliyat taşıyıcı ve daha yüzlerce ilana yer veriliyor. Bu sayfada tarım konularına ait ilanlar ücretsiz yayınlandığı gibi, hayvancılıkla ilgili ilanlarda ücretsiz yayınlanıyor. Tarımda çalışacak eleman arayan veya hayvan bakıcısı arayan herkes, ücretsiz tarım çiftçi ilan sitesi üzerinden ilan yayınlayabiliyor.

Tarımda Çalışmak İsteyenler

Tarım alanında çalışmak isteyen kişiler sitedeki ilanları inceleyerek kendi isteklerine uygun veya dönemsel ilanlara başvuru yapabiliyor. sığır büyükbaş hayvan ve kurbanlık hayvan yetiştiriciliği işlerini yapmak isteyen kişiler siteden bilgi alabiliyor. Pembe domates, kiraz, organik solucan, sarımsak, ayşe fasulye gibi ürün almak veya satmak isteyen çiftçiler siteye ilan verebiliyor.

Hayvancılıkta Çalışmak İsteyenler Hayvan yemine ihtiyaç duyanlar, hayvansal ürün taşıyanları arayanlar, büyükbaş ve küçükbaş hayvan alış satış ve bu alanda bilgiye ulaşmak isteyenler siteden yararlanabiliyor. Kuzu, boğa, koyun ve keçi gibi hayvanlarınızı satmak veya satın almak için siteden hizmet alabilirsiniz. Ağaç fidanları, arpa ve buğday, cins köpekler ve çiftçilikle ilgili tüm ilanlara siteden ulaşabilirsiniz. Hayvancılık veya tarımla uğraşıyorsanız bu siteden en nitelikli bilgi ve içeriklere ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ