$ DOLAR → Alış: 18,78 / Satış: 18,86
€ EURO → Alış: 20,50 / Satış: 20,58

CHP’li kadınlardan, emekçi kadınlara ziyaret!

CHP’li kadınlardan, emekçi  kadınlara ziyaret!
  • 23.10.2019
  • 2.109 kez okundu

Tirebolu CHP İlçe Teşkilatında görevli Kadın Kolları yöneticileri, geçtiğimiz hafta içinde anlamlı bir etkinliğe imza atarak, ilçenin İstiklal Mahallesindeki emekçi kadınlarla bir araya geldiler.
Söz konusu mahalledeki hasta, yaşlı ve emekçi kadınları ziyaret eden CHP Kadın Kolları yöneticileri Fatma İyice Öztürk ve Emriye Takır, onların yaptığı etkinliklere de katılarak, aralarında gönül köprüsü kurdular. Emekçi kadınlarla bol bol sohbet eden ve mahallede yapılan kış hazırlıklarına bizzat iştirakta bulunan CHP’li kadın yöneticiler, kadın elinin değdiği ger işin çok güzel ve anlamlı olduğuna dikkat çektiler.
İstiklal Mahallesindeki hasta ve yaşlı kadınları da ziyaret eden CHP’li yöneticiler, onlardan zor günlerinde yardıma ihtiyaçları olup olmadığını da sorarak, kendilerine her konuda destek olacaklarını ve dertlerine deva bulacaklarını belirttiler. CHP’li bayan yöneticilerin, İstiklal Mahallesindeki kadınlara yaptığı anlamlı ziyaretten oldukça memnun kaldıklarını bildiren mahalle sakinleri, Belediye Başkanı Takır’ın eşi Emriye Takır’a ve Fatma İyice Öztürk’e teşekkürlerini sundular.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ