$ DOLAR → Alış: 18,78 / Satış: 18,86
€ EURO → Alış: 20,50 / Satış: 20,58

Muhtarlardan 19 Ekim kutlaması!

Muhtarlardan 19 Ekim kutlaması!
  • 31.10.2019
  • 3.381 kez okundu

19 Ekim Muhtarlar Günü, her yerde olduğu gibi, Tirebolu’da da sade bir törenle kutlandı. İlçenin liman mevkiindeki 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı önünde 19 Ekim Cumartesi günü saat 11’de gerçekleşen kutlama töreninde çelenk sunumu yapıldı.
İlçedeki kurum amirleriyle siyasi parti temsilcilerinin ve İl Genel Meclisi üyelerinin katıldığı törende, Tirebolu’da görev yapan tüm muhtarlar hazır bulundu. 19 Ekim Cumartesi günü saat 11’de gerçekleşen törende; Atatürk Anıtı’na Muhtarlar Derneği’nin çelengi konuldu ve saygı duruşunda bulunuldu.
Devlet ile halk arasında köprü vazifesi gören ve özellikle köylerde devleti temsil eden muhtarların bu özel gününde kısa bir konuşma yapan Tirebolu Muhtarlar Derneği Başkanı Nazmi Gedik, tüm muhtarların gününü kutlayarak, “Türkiye’de her yıl 19 Ekim’de Muhtarlar Günü kutlanmaktadır. Bizim de böyle bir günümüzün olmasından mutluluk duyuyoruz. Muhtarlar Günü’nün ilçemize ve derneğimize hayırlı-uğurlu olmasını diliyor ve tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ