$ DOLAR → Alış: 18,78 / Satış: 18,86
€ EURO → Alış: 20,50 / Satış: 20,58

Tesettür Elbise Seçimi

Tesettür Elbise Seçimi
  • 13.01.2020
  • 3.353 kez okundu

tesettür örtünme biçimidir. Tesettürlü bayanların ne tarz parçalar seçeceği tamamen onların zevki ile alakalıdır. Vücut yapısına göre kıyafet seçimi oldukça önemlidir. Doğru kıyafet seçimine dikkat etmeniz gerekir. Vücut portföyünüze uygun seçimler yapmanız sizi çok daha iyi gösterecektir. Vücut tipinizi iyi tanıyarak size neyin yakışacağını bilmeniz gerekir. tesettür elbise konusunda birçok farklı stil söz konusudur ve bu kıyafetlerin hangisini satın almanız gerektiği de kıyafet seçiminize göre belirlenmektedir. Basenleriniz geniş ama üst kısmınız ince ise A tipi elbiseler tercih etmeniz gerekir. A tipi elbiseler sizi daha zarif ve zayıf görünmenizi sağlayacaktır. Birçok ünlü tesettür modacı bu tarz kesim elbiseler üretiyor.

Fiziğinize Uygun Tesettür Giyim Önerileri

Vücut tipinize uyumlu giyinmeniz elbiseyi taşımanız açısından oldukça önemlidir. Kilonuza göre yapacağınız seçimler sizi ne kilonuzdan fazla ne de eksik göstermelidir. Kilolu olan bayanlar için iki parçalı elbiseler ideal bir seçim olabilir. Altı farklı üstü farklı elbiseleri tercih ederek daha zarif gösterebilirsiniz. Ayrıca yan kısımları koyu renkli yelek gibi kıyafetleri de tercih edebilirsiniz. Uzunlamasına giyeceğiniz kıyafetleriniz de size yardımcı olacaktır. Uzunlamasına giyeceğiniz kıyafetler daha ince görünmenizi sağlayacaktır. tesettür giyim ile doğru tercih yaptığınız da iri gözükmekten kurtulabilirsiniz. Bilinçli şekilde kıyafetlerinizi tercih ettiğiniz zaman sorun yaşamadan modern bir görünüm yaşayabilirsiniz. Vücut portföyünüze göre uygun seçenekler fazlasıyla vardır.

Tesettür Elbise Seçeneklerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Elbise seçiminde dikkat edilecek en önemli hususlardan bir tanesi de vücut tipinize uyumlu bir parça seçmektir. Elbiseler tesettürlü bayanlar için vazgeçilmez bir konfordur. Daha rahat ve pratik olan elbiseler kullanım açısından oldukça tercih edilir bir avantajdır. Armut tipi vücuda sahip olan kadınlar A kesim elbiseleri tercih edecektir. Bu kıyafetler de belden kuşaklı modeller daha zarif gösterecektir. Kuşağın ya da kemerin koyu renkli olması ince görünmenizi sağlayacaktır. Beli kalın ve göbekli olan hanımlar için belden oyuntulu kıyafetler tercih edilmesi gerekir. Bu kıyafetler özellikle bel bölgesinde koyu renkli oyuntular olan ve fırfırlı etekleri olan elbiseler tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ