$ DOLAR → Alış: 18,78 / Satış: 18,86
€ EURO → Alış: 20,50 / Satış: 20,58

Başkan Yaşlı, güven tazeledi!

Başkan Yaşlı, güven tazeledi!
  • 18.09.2020
  • 27.003 kez okundu

Tirebolu Ak Parti İlçe Teşkilatı’nda 12 Eylül Cumartesi günü yapılan Gençlik Kolları kongresinde, daha önceden atamayla göreve getirilen Mustafa Yaşlı, tek listeyle girdiği seçimde güven tazeleyerek başkanlığa seçildi.

Tirebolu Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleşen 6’ncı olağan kongreye; Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK üyesi ve İl Koordinatörü İbrahim Alegöz ile İl Gençlik Kolları Başkanı Mahmut Kılıç, İl Yürütme Kurulu üyeleri, Ak Parti İlçe Başkanı M. Yaşar Dikmen, İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Şener ve Belediye Meclisi Üyesi Halil Kadıoğlu gibi isimler katıldı.

Daha önceden Genel Merkez kararıyla Ak Parti’de Tirebolu Gençlik Kolları Başkanlığı’na getirilen Yaşlı, sakin bir ortamda geçen kongrede resmen göreve gelirken; hizmet bayrağını da eski başkan Erhan Demiral’dan teslim aldı. Mustafa Yaşlı başkanlığındaki Tirebolu Ak Parti İlçe Gençlik Kolları’nda Yönetim Kurulu da şu isimlerden oluştu: Cüneyt Demir, Numan Kübüç, Fatih Köse, Asena Nur Karaca, Ebru Ural, Cüneyt Duyar, Mevlüt Kavraz, Ahmet Can Önal, Mert Aydın, Mümin Eyibil, Nurdan Elevli, Rahman Yasin Temiz, Nurullah Özdemir, Emre Köse, Emre Bektaş, Oğuzhan Aydın, Ayşe Alim, Elmas Sakal ve Orkun Güleç. Öte yandan, Ak Gençlik Yönetim Kurulu üyeleri seçim sonrasında kendi aralarında toplanarak görev bölümü de yaptılar.    

Tirebolu Ak Parti Gençlik Kolları’nda gerçekleşen görev bölümü sonunda; Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığı’na Cüneyt Demir, Teşkilat Başkanlığı’na Numan Kübüç, Yeni Seçmen Sorumluluğu Başkanlığı’na Fatih Köse, Sekreterliğe Asena Nur Karaca, Sosyal Politikalar Başkanlığı’na Ebru Ural, Üniversitelerden Sorumlu Başkanlığa Cüneyt Duyar, Ekonomi ve Mali İşler Başkanlığı’na Mevlüt Kavraz, Medya ve Tanıtım Sorumluluğuna Ahmet Can Önal, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkanlığa Mert Aydın, Seçim İşleri Başkanlığı’na Mümin Eyibil ve STK ve Halkla İlişkiler Başkanlığı’na da Nurdan Elevli’nin getirildiği bildirildi. 20 kişiden oluşan Gençlik Kolları yönetiminde diğer 8 kişi de faal üye olarak görev yapacaklar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ