$ DOLAR → Alış: 18,78 / Satış: 18,86
€ EURO → Alış: 20,50 / Satış: 20,58

Tirebolu MHP’de Memiş, yine başkan!

Tirebolu MHP’de Memiş, yine başkan!
  • 25.09.2020
  • 26.021 kez okundu

Tirebolu MHP İlçe Teşkilatı’nda yapılan olağan kongrede İlçe Başkanlığı ve İl Delegeliği seçimleri gerçekleşti. İlçedeki Barabut Düğün Salonu’nda 18 Eylül Cuma günü yapılan kongrede eski başkan Durmuş Ahmet Memiş güven tazeleyerek tekrar aynı göreve getirildi.

Tirebolu MHP İlçe Kongresine partinin İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal ile MKYK Üyesi Volkan Durdu ve Merkez İlçe Başkanı Denizhan Usta’da katıldı. Genel Merkezin talimatları doğrultusunda tek listeyle girilen seçimlerde mevcut başkan Memiş, kongreye katılanların oy çokluğu ile yeniden MHP İlçe Başkanı olurken; genel kurulda 14 kişilik yönetim kuruluna ve 54 kişiden oluşan il delegeliğine giren isimler de belli oldu.

Tirebolu MHP’de üst üste 2 dönem İlçe Başkanı olan Durmuş Ahmet Memiş’in yönetim kurulu asil üye listesinde şu isimler yer aldı: İbrahim Sevim, Ahmet Metin, Samet Aydın, Yusuf İskenderoğlu, Sedat Alişarlı, Emin Öztürk, Akif Aydın, Mustafa Tırınk, İbrahim Doboğlu, İhsan Işık, Bayram Dursun, İbrahim Pehleven, Hasbi Bal ve Hasbi Kemal.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ