$ DOLAR → Alış: 19,00 / Satış: 19,08
€ EURO → Alış: 20,49 / Satış: 20,57

Tirebolu’da öğrenci hafızlar belge aldı!

Tirebolu’da öğrenci hafızlar belge aldı!
  • 25.09.2020
  • 25.999 kez okundu

Tirebolu’da İlçe Müftülüğü’nce iki ayrı noktada gerçekleşen Kur’an Kursu’nda Hafızlık eğitimi alan 3 öğrenciye törenle belgeleri verildi.

Tirebolu İlçe Müftülüğü’ne bağlı merkez Yatılı Kur’an Kursu’nda öğrenim gören bir kız ile Düzköy Mevlana Yatılı Kur’an Kursu’na devam eden 2 erkek öğrenci, öğrenimlerini tamamlayarak Hafızlık Belgesi almaya hak kazandı. İlçede iki ayrı noktada açılan Kur’an Kursu’nda eğitimlerini tamamlayan genç hafızlara belgelerini Tirebolu Müftüsü İdris Başkıran verdi. Müftülükte düzenlenen sade bir törenle genç hafızlara belgelerini takdim eden Müftü Başkıran, kendilerini tebrik ederek, pandemi sürecinde daha fazla hafız yetiştirmenin gayreti içinde olacaklarını söyledi.

Tirebolu’da pandemi döneminin zorluklarına rağmen düzenlenen Kur’an Kurslarında görev alan öğreticiler Şemsettin Çiçek ve Betül Topçu’ya da teşekkür eden İlçe Müftüsü Başkıran, yeni hafızların isimlerini de Burak Odabaş, Zahit Karaman ve Merve Köntek olarak açıkladı. Genç hafızlarımızı biz de tebrik ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ