$ DOLAR → Alış: 18,78 / Satış: 18,86
€ EURO → Alış: 20,50 / Satış: 20,58

Yeniköylü miniklerden anlamlı etkinlik!

Yeniköylü miniklerden anlamlı etkinlik!
  • 25.09.2020
  • 26.444 kez okundu

Tirebolu’nun Yeniköy Mahallesi’nde oturan ve Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında mahalledeki çocuklar ve gençlerle birçok etkinliğe imza atan İletişim Fakültesi öğrencisi Uğur Odabaş, mahalledeki minik çocuklarla anlamlı bir etkinlik daha düzenleyerek, örnek bir jest yaptı.

Avrupa Hareketlilik Haftası kutlamaları kapsamında Tirebolu Belediyesi’nin gerçekleştirdiği etkinliğe katkıda bulunmak amacıyla, mahalledeki 6 yaş üstü çocuklar için  “Çıkmaz Sokak” ve “Masal Tadında Şehir Turu” gibi etkinliklerle mahallede günden yaratan Odabaş, çocuklarla maske ve sosyal mesafe kurallarına uyarak, Yeniköy Mahallesi’ndeki sokakları dolaştı ve çocuklara hikayeler anlatıp onlarla doyasıya sohbet etti. Mahalle çocuklarının “Uğur AbisiUğur Odabaş, sokak etkinliğinde onlarla hoşça vakit geçirirken, kendilerinden gelecekle ilgili fikirlerini de aldı.

İletişim Fakültesi öğrencisi Odabaş’ın, mahalledeki çocuklar için düzenlediği sosyal yaşama yönelik etkinlikler, ebeveynler tarafından büyük memnunlukla karşılanırken; mahalledeki gençler ve çocuklar da Uğur abilerine teşekkür etmeyi ihmal etmediler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ