$ DOLAR → Alış: 18,78 / Satış: 18,86
€ EURO → Alış: 20,50 / Satış: 20,58

AK Partililer, Vali Ünlü’yü ziyaret etti!

AK Partililer, Vali Ünlü’yü ziyaret etti!
  • 09.10.2020
  • 23.943 kez okundu

Tirebolu Ak Parti İlçe Başkanı M. Yaşar Dikmen, beraberinde partili grubuyla Giresun’a yeni atanan Vali Enver Ünlü’ye makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Dikmen, Giresun’da yaşanan sel felaketi nedeniyle yoğun bir çalışma temposu içinde olan Vali Ünlü’ye, hayırlı olsun ziyaretini gecikmeli olarak gerçekleştirme fırsatı bulabildiklerini belirterek, Vali Ünlü ile ilçemizin sorunları hakkında da görüşmeler yaptıklarını söyledi.

6 Ekim Salı günü beraberinde Ak Parti İlçe Teşkilat Başkanı Sinan Bayraktar, Tirebolulu İl Genel Meclisi Üyeleri Murat Arslan ve Mehmet Şener, İlçe Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Cüneyt Demir ile birlikte Giresun Valisi Enver Ünlü’yü ziyaret eden İlçe Başkanı Dikmen, Vali Ünlü’ye hayırlı olsun dileklerini ileterek, ilçenin önemli sorunları hakkında da bilgiler sundu.

Vali Ünlü, Tirebolu Ak Parti İlçe Başkanı Dikmen ile beraberindekileri, sıcak bir ortamda karşılarken; kendilerine teşekkür etti. Bu arada, Vali Ünlü, sel felaketinde önemli kayıplar veren Tirebolu’ya devlet olarak sahip çıkacaklarını da sözlerine ekledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ