$ DOLAR → Alış: 18,78 / Satış: 18,86
€ EURO → Alış: 20,50 / Satış: 20,58

Tirebolu’ya Öğrenci Yurdu yapılacak!

Tirebolu’ya Öğrenci Yurdu yapılacak!
  • 09.10.2020
  • 24.013 kez okundu

Tirebolu’ya yapılması planlanan ve arsası da hazır olan 500 kişilik Öğrenci Yurdu için Ankara’dan müjdeli haber geldi. Ak Parti Tirebolu İlçe Başkanı M. Yaşar Dikmen, sosyal medya üzerinden yaptığı duyuruda, ilçemiz adına müjdeli haberi kamuoyu ile paylaşırken; Öğrenci Yurdu’nun ilçemize hayırlı olmasını diledi.

Bilindiği üzere, kısa bir süre önce bazı incelemelerde bulunmak için Giresun’a gelen ve Görele ziyareti sırasında Tirebolu’daki yurt konusunu Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na ileten Ak Parti İlçe Başkanı Dikmen, Ankara’dan müjdeli haberin geldiğini ifade ederek, Tirebolu’ya 250 kişilik Kız ve 250 kişilik Kız Öğrenci Yurdu yapılması işinin onaylandığını bildirdi.

Tirebolu’ya yapılacak Öğrenci Yurdu’nun onayının alınması üzerine bir açıklamada bulunan Ak Parti İlçe Başkanı Dikmen, bu işin gerçekleşmesinde önemli katkıları olan başta Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu olmak üzere Ak Parti İl Başkanı Kenan Tatlı ile Ak Parti Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Kadir Aydın ve Sabri Öztürk’e teşekkür ederek, “500 kişilik Öğrenci Yurdu’muz ilçemize ve eğitim camiamıza hayırlı-uğurlu olsun” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ