$ DOLAR → Alış: 18,78 / Satış: 18,86
€ EURO → Alış: 20,50 / Satış: 20,58

Ak Parti’de Kadın Kolları Başkanı değişti

Ak Parti’de Kadın Kolları Başkanı değişti
  • 30.10.2020
  • 22.274 kez okundu

Ak Parti Tirebolu Kadınlar Kolları’nın 6’ncı olağan kongresi 27 Ekim Salı günü yapıldı ve Ayşegül Bayraktaroğlu İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’na getirildi.

Tirebolu Belediyesi Düğün Salonunda 27 Ekim Salı günü saat 14.30’da yoğun bir katılımla yapılan kongrede, eski Kadınlar Kolu Başkanı Güllü Aydın, görevi yeni seçilen arkadaşı Ayşegül Bayraktaroğlu’na devretti. Ak Parti Tirebolu Kadın Kolları kongresine; İl Kadınlar Kolu Başkanı Berrin Aydın ile Tirebolu İlçe Başkanı M. Yaşar Dikmen, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Yaşlı ve Yönetim Kurulu üyeleri de katıldı. Yoğun katılımın olduğu kongrede; İl Kadın Kolları Başkanı Aydın ve İlçe Başkanı Dikmen, Kadın Kolları’nın eski başkanı Güllü Aydın’a, hizmetlerinden dolayı birer plaket vererek teşekkür ettiler.

Tirebolu Ak Parti Kadın Kolları’nda başkanlığa seçilen Ayşegül Bayraktaroğlu’nun 15 kişiden oluşan Yönetim Kurulu asil listesinde şu isimler yer aldı: Nuray Bayrak, Zeynep Kocaman, Büşra Sümeyye Ersöz, Çiçek Dede, Elif Ayaz, Kübra Yılmaz, Zerrin Dikmen, Zeynep Pir, Emine Ekin, Nuray Eyibil, Şahinder Soytürk, Hatice Ayyıldız, Leyla Akdeniz ve Hasret Gül Kara. Kadın Kollarında ayrıca; Nur İmamoğlu, Melek Tetik, Habibe Aydın, Güllü Güneş, Nurten Şen, Saadet Perçin, Dilek Durmuş, Nurcan Elevli, Songül Emiroğlu ve Bilge Karapıçak gibi isimler de Yönetim Kurulu yedek listesine girdiler. Bayraktaroğlu yönetimi, Kadın Kollarında 3 yıl süreyle görev yapacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ