Reklam
Reklam
$ DOLAR → Alış: 15,78 / Satış: 15,84
€ EURO → Alış: 16,55 / Satış: 16,62

CHP’de Uzunalioğlu dönemi

CHP’de Uzunalioğlu dönemi
  • 09.05.2022
  • CHP’de Uzunalioğlu dönemi için yorumlar kapalı
  • 50 kez okundu
Reklam

Parti Genel Merkezi tarafından görevi sonlandırılan Fikri Bilge’nin yerine il başkanlığı görevine eski Baro Başkanı Av. Gültekin Uzunalioğlu atandı. Uzunalioğlu başkanlığında oluşturulan 7 kişilik geçici yönetim partiyi 45 gün içinde seçime götürecek.

CHP’de Fikri Bilge’nin başkanlık görevi önceki gün resmen sona erdi. Yönetimindeki 14 kişinin istifası ile parti tüzüğü gereği il başkanlığı görevi sona eren Bilge’nin yerine genel merkez tarafından eski Giresun Barosu Başkanı Av. Gültekin Uzunalioğlu atandı. Genel Merkez Uzunalioğlu başkanlığında 7 kişiden oluşan geçici yönetim kurulunun da atamasını yaptı.

YÖNETİM KİMLERDEN OLUŞUYOR?

CHP’de Gültekin Uzunalioğlu başkanlığındaki 7 kişiden oluşan geçici yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu: Adnan Aydın, Tahsin Dervişoğlu, Dr. Taner Yazıcı, Mustafa Kısa, Ahmet Yusufağaoğlu, Hatice Oral.

UZUNALİOĞLU: “YEPYENİ BİR SAYFA AÇIYORUZ”

CHP İl Başkanı Gültekin Uzunalioğlu, göreve başlamasının ardından yaptığı ilk açıklamasında, “Birlik ve beraberlik içerisinde iktidara yürüyoruz. Biz görev adamıyız, verilen görevi yaparız. El birliği ile Giresun’da birlik ve beraberliği sağlayacağız, yeni bir sayfa açıyoruz. Her şey güzel olacak” dedi.

The post CHP’de Uzunalioğlu dönemi appeared first on Giresun Haberci.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ