Reklam
Reklam
$ DOLAR → Alış: 15,78 / Satış: 15,84
€ EURO → Alış: 16,55 / Satış: 16,62

DEVA Partisi seçimlere tek başına girecek

DEVA Partisi seçimlere tek başına girecek
  • 09.05.2022
  • DEVA Partisi seçimlere tek başına girecek için yorumlar kapalı
  • 51 kez okundu
Reklam

DEVA Partisi Kadın Çalışmalarından Sorumlu Başkan Av. Özlem Demir Aydın yapmış olduğu basın açıklamasında: DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın, partisinin genel merkezinde düzenlediği haftalık değerlendirme toplantısında Demokrasi ve Atılım Partisinin önümüzdeki seçimlere kendi adıyla, kendi şanıyla, kendi logosuyla girme kararını kamuoyuna duyurduğunu belirtmiştir.

AYDIN sözlerinde; “Ülkemiz için, demokrasimiz için hayırlı olsun. Bizler özgür ve adil yarınlar için kutuplaştırmanın olmadığı bir Türkiye için çalışıyoruz. Bu zor günlerden hep beraber adaletle çıkacağız” dedi.

“Ülkemizde ne yazıktır ki; siyasal hayatta yeterince yer alamayan kadınlarımızı da unutmuyor; Deva Partisi olarak, kadınlarımızı güçlü, üretken ve her alanda söz sahibi konuma getireceğimizi; Kadının eşit ve özgür bir birey olduğu, insan haklarının ihlal edilmediği, barış ve özgürlüğün var olduğu bir Türkiye için mücadelemizi ve dayanışmamızı sürdüreceğimizi bir kez daha vurgulamak isteriz” dedi.

“ALTILI MASADA VERDİĞİMİZ BÜTÜN SÖZLERİN ARKASINDAYIZ”

Biz altılı masada bugüne kadar vermiş olduğumuz bütün sözlerin arkasındayız. Ortak çalıştığımız konularda, her türlü katkıyı vermeye devam edeceğiz. O masada yer alan her partiyle iş birliği yaptığımız alanları genişletmek konusunda da güçlü bir iradeye sahibiz. Bunu herkesin bilmesini arzu ederiz dedi.

The post DEVA Partisi seçimlere tek başına girecek appeared first on Giresun Haberci.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ